Čo NECHCE váš webový dizajnér, aby ste vedeli?

V tomto jednostránkovom dokumente vám odhalíme pravdu o jednoduchej štruktúre webu, ktorá vám pomôže získavať viac kontaktov na vašich potenciálnych zákazníkov a zvýšiť príjem objednávok z internetu.

Stačí kliknúť na tlačidlo a ihneď získate prístup k materiálu a návodu, ako môžete túto štruktúru použiť na vašom webe ešte DNES aj vy (bez dodatočných technických zručností či veľkých investícií).

 

AUTORI

Michal Kopecký

Michal Kopecký je zakladateľom a predsedom skupiny Učíme sa podnikať, kde pre vyše 10000 ľudí vytvoril podporné a inšpiratívne prostredie pre ich podnikanie. Blog akozbalit.sk vytvoril z nuly na najpopulárnejší slovenský blog o balení a vzťahoch s 1,6 miliónmi návštevníkov a je tvorcom populárnych programov pre chlapov. Jeho prednášky o online marketingu a blogovaní na akciách ako WordCamp či InnerWinner vždy patria medzi najlepšie hodnotené a miluje, keď môže stáť pred ľuďmi a zdieľať s nimi svoje najlepšie know-how a skúsenosti. 

Martin Mažár

Martin Mažár pomáha obchodníkom a podnikateľom zvyšovať predaj, aby za ten istý čas práce zarobili viac peňazí.15 rokov sa venuje predaju a posledných 5 rokov sa špecializuje na online marketing. Svoje skúsenosti a rady ako lepšie predávať zdieľa na svojich blogoch expertnapredaj.sk a predajnetechniky.sk. Bol ocenený v súťaži Bloger roka v kategórii ekonomika a biznis. Je autorom viacerých online kurzov o online marketingu. Ľudia ho poznajú ako experta, ktorý učí len to, čo sám v praxi využíva a funguje mu.

Erik Hoffmann

Erik Hoffmann sa venuje online marketingu od roku 2004. Po vytvorení jednostránkového webu, ktorý mu vygeneroval obrat viac ako 400.000 Eur pochopil, aké dôležité je sústrediť sa na psychológiu predaja na internete. Preto sa rozhodol pomáhať podnikateľom aplikovať do ich biznisov jednoduché, ale pritom veľmi účinné marketingové techniky postavené na psychológii predaja. Je autorom marketingových online kurzov, ktorými prešlo už viac ako 300 podnikateľov na Slovensku a v Čechách. Je spoluzakladateľom spoločnosti, ktorá programuje online aplikácie na tvorbu webu a e-mail marketing.

ČO HOVORÍTE NA WEBOVAČ

JE TO ÚPLNE ÚŽASNÉ!!! Toľko možností, kreácií a skúšania, prenášania súčastí sem-tam mávnutím myši...
Som unesený. Ďakujem :-)

Mgr. Andrej Gonda www.arkai.sk

Štruktúra webu, ktorá FUNGUJE. Bodka.

Stačí kliknúť na tlačidlo a ihneď získate prístup k materiálu a návodu, ako môžete túto štruktúru použiť na vašom webe ešte DNES aj vy (bez dodatočných technických zručností či veľkých investícií).

Odhaľte tajomstvo webov, ktoré ľudia jednoducho milujú

V tomto jednostránkovom dokumente vám odhalíme pravdu o jednoduchej štruktúre webu, ktorá vám pomôže získavať viac kontaktov na vašich potenciálnych zákazníkov a zvýšiť príjem objednávok z internetu.