Čo NECHCE váš webový dizajnér, aby ste vedeli?

V tomto jednostránkovom dokumente vám odhalíme pravdu o jednoduchej štruktúre webu, ktorá vám pomôže získavať viac kontaktov na vašich potenciálnych zákazníkov a zvýšiť príjem objednávok z internetu.

Stačí kliknúť na tlačidlo a ihneď získate prístup k materiálu a návodu, ako môžete túto štruktúru použiť na vašom webe ešte DNES aj vy (bez dodatočných technických zručností či veľkých investícií).

 

Ako jednoducho prepojiť web s fanpage. Zaberie to len 1 minútu

Predstavte si, že máte rande. Perfektná večera, príjemné prostredie, sviečky, úžasná žena, ktorá sa úprimne smeje vašim vtipom. Všetko je dokonalé a rozhovor plynie bez trápnych chvíľ mlčania.

Je vám naozaj dobre a rovnako to cíti aj vaša vyvolená. Nasledujú smsky, telefonáty, ďalšie pozvanie na rande. Kto napíše prvý, po koľkých dňoch a ako prebehne ďalšie rande, nie je v tomto článku podstatné. Michal Kopecký je expert, ktorý má pravidlá randenia v malíčku a určite mu nejdem liezť do kapusty. Veď čo by som tam aj robil? :-)

Dôležité je, že sa s ňou chcete stretávať, viac spoznávať, pretože je vám s ňou naozaj úžasne.

Chceli by ste klienta, ktorý by ochutnal vaše podnikanie a chcel by vás aj naďalej spoznávať?

Ak použijem metaforu randenia, je to klient, s ktorým ste už mali spoločné prvé rande (pozrel si vašu webovú stránku), niečo sa o vás dozvedel a chce s vami ostať v neustálom kontakte (chce smsky, telefonáty a ďalšie rande).

Na stránke vytvorenej vo Webovači, to spravíte úplne jednoducho. Facebook page box je na to ako stvorený.  Vďaka nemu sa človek, ktorý navštívi váš web, dostane na vašu fanpage na Facebooku.

Facebook je perfektný nástroj nielen na získavanie nových klientov, ale aj na vytváranie vzťahu s klientmi, ktorí váš web už navštívili. Pravdou je, že väčšina klientov nekupuje hneď pri prvej návšteve webu. Klienti sa potrebujú oťukať a vy si musíte získať ich dôveru.

V dnešnej dobe sa neoplatí Facebook ignorovať. Nájdete tam až 2,4 milióna Slovákov a 4,8 milióna Čechov. Založiť si vlastnú fanpage s cieľom budovať si vzťah s klientom vôbec nie je na zahodenie.

Ak vlastnú fanpage ešte nemáte, založte si ju. V článku „Získajte viac klientov z Facebooku, vytvorte si fanpage!“ nájdete presný postup ako na to.

 

Ako prepojiť webovú stránku s vašou fanpage na Facebooku

Ak už vlastnú fanpage máte, ale návštevníci vašej webovej stránky o nej ešte nevedia, jednoducho im o nej povedzte. Stačí, ak webovú stránku prepojíte s vašou fanpage pomocou Facebook page boxu. Spravíte to úplne jednoducho:

 1. Prihlásite sa do administrácie vášho webu vo webovači
   
 2. V ľavom paneli nástrojov kliknete na „Prvky“ a nájdete „Facebook page box“, ktorý potiahnutím vložíte na vami zvolené miesto na stránke (kde chcete, aby sa vám Facebook page box na stránke zobrazil).

  ako prepojiť web s fanpage
   
 3. Automaticky sa vám zobrazí fanpage Webovača, preto si prvok „Facebook page box“ upravte. Kliknite na ceruzku a vložte url adresu vašej fanpage.

  ako prepojiť web s fanpage

  ako prepojiť web s fanpage

 

Prepojenie webu s vašou fanpage na Facebooku je hotové.

Pamätajte, na vašom webe klient nakúpi jedine vtedy, keď vám dôveruje. Musí byť presvedčený, že váš produkt alebo služba mu pomôžu vyriešiť jeho problém. Zároveň vás musí vnímať ako odborníka, ktorý vie čo hovorí.

Fanpage na Facebooku je ďalším miestom, kde môžete klienta o svojej dôveryhodnosti presvedčiť. Je to ďalší spôsob, ako začať s klientom budovať vzťah, znovu ho osloviť a opäť prilákať na vašu webovú stránku, aby u vás nakúpil.

Získavajte klientov efektívne. Ak už raz potenciálny zákazník navštívil vašu stránku, zbytočne ho neposielajte preč. Pracujte na získaní vzájomnej dôvery. V dnešnom podnikaní sú veľmi dôležité vynikajúce vzťahy. Či už ide o klientov alebo spolupracovníkov, s ktorými vaše podnikanie môžete posunúť do úplne iných rozmerov.

 

Autor: Martin Mažár

 

Túžite mať krásny web vytvorený na základe psychológie predaja? S Webovačom to zvládne každý.

Vytvorte si svoj web pomocou Webovača.

ČO HOVORÍTE NA WEBOVAČ

JE TO ÚPLNE ÚŽASNÉ!!! Toľko možností, kreácií a skúšania, prenášania súčastí sem-tam mávnutím myši...
Som unesený. Ďakujem :-)

Mgr. Andrej Gonda www.arkai.sk

Štruktúra webu, ktorá FUNGUJE. Bodka.

Stačí kliknúť na tlačidlo a ihneď získate prístup k materiálu a návodu, ako môžete túto štruktúru použiť na vašom webe ešte DNES aj vy (bez dodatočných technických zručností či veľkých investícií).

Odhaľte tajomstvo webov, ktoré ľudia jednoducho milujú

V tomto jednostránkovom dokumente vám odhalíme pravdu o jednoduchej štruktúre webu, ktorá vám pomôže získavať viac kontaktov na vašich potenciálnych zákazníkov a zvýšiť príjem objednávok z internetu.